Vandens siurbliai šuliniams

Šulinys be vandens siurblio veiks tikrai ne taip maloniai ir naudingai, kaip su juo. Kai kada gali būti per sunku vandenį pakelti į paviršių, kai kada jį reikia iš šulinio nuvesti į kitą tašką ir taip toliau. Vandens siurbliai šuliniams yra puikus problemos sprendimo būdas jūsų sklypui ar verslui. Išcentriniai daugiapakopiai šulinių siurbliai skirti pumpuoti švarų vandenį iš šulinių, rezervuarų ir kitų talpų bei vandens telkinių. Šulinių siurbliai komplektuojami elektros kabeliu, lygio plūde
Rodoma 1 - 6 iš 6 prekių
Rūšiuoti pagal:

Šulinys be vandens siurblio veiks tikrai ne taip maloniai ir naudingai, kaip su juo. Kai kada gali būti per sunku vandenį pakelti į paviršių, kai kada jį reikia iš šulinio nuvesti į kitą tašką ir taip toliau. Vandens siurbliai šuliniams yra puikus problemos sprendimo būdas jūsų sklypui ar verslui.

Išcentriniai daugiapakopiai šulinių siurbliai skirti pumpuoti švarų vandenį iš šulinių, rezervuarų ir kitų talpų bei vandens telkinių. Šulinių siurbliai komplektuojami elektros kabeliu, lygio plūde ir valdymo skydu su siurblio elektros variklio apsaugomis. Šulinių siurbliai naudojami įrengiant vietines vandentiekio sistemas, kai vanduo tiekiamas iš šulinio.

Darbo charakteristikos:
- Vandens temperatūra ne daugiau 35°C
- Panardinimo gylis iki 20 m
- Priemaišų kiekis iki 40 g/m3
- Maksimalus paleidimų skaičius į valandą 45

Variklis:
- 2-jų polių (2850 aps/min)
- Apsauga nuo perkrovų su automatiniu paleidimu
- Izoliacijos klasė F
- Apsaugos klasė IP 68

Medžiagos:
- Siurblio korpusas nerūdijantis plienas
- Sietelis nerūdijantis plienas
- darbo ratai ir difuzorius techninis polimeras
- Ašis nerūdijantis plienas
- Mechaninis sandariklis keramika/keramika

„Technobaltic“ puslapyje ir internetiniame prekių kataloge galite rinktis iš plataus asortimento. Mūsų pasiūloje yra tik aukščiausios kokybės vandens siurbliai šuliniams, kurie gauna gamintojo garantiją bei savo darbą atlieka nepriekaištingai.

Iškilo klausimų dėl techninės specifikacijos? Norite pasikonsultuoti su specialistais bei gauti nešališkus patarimus? Drąsiai ir nė kiek nedvejodami kreipkitės į mūsų specialistus. Jie išnagrinės jūsų poreikius, padės pasirinkti bei įsirengti pačią efektyviausią, jūsų poreikius atitinkančią ir puikiai tarnausiančią siurblinę. Susisiekti galite telefonu +370 614 14 584 bei el.paštu info@technobaltic.lt