Drenažiniai, purvo siurbliai

Drenažiniai siurbliai yra skirti perteklinio vandens šalinimui iš telkinio, patalpos ar erdvės po žeme. Žodis „Drenažas“ ir reiškia sausinimą, vandens ar kitų skysčių perviršio pašalinimą, perkėlimą kitur. Drenažu dar vadinama vamzdynų ar drėkinimo bei sausinimo sistema, kurios labai svarbia dalimi ir būna drenažiniai vandens siurbliai. Tokių siurblių panaudojimo sričių yra tikrai ne viena. Visgi, su šia įranga dažniausiai renkasi dirbti laukus prižiūrintys asm

Drenažiniai siurbliai yra skirti perteklinio vandens šalinimui iš telkinio, patalpos ar erdvės po žeme. Žodis „Drenažas“ ir reiškia sausinimą, vandens ar kitų skysčių perviršio pašalinimą, perkėlimą kitur. Drenažu dar vadinama vamzdynų ar drėkinimo bei sausinimo sistema, kurios labai svarbia dalimi ir būna drenažiniai vandens siurbliai. Tokių siurblių panaudojimo sričių yra tikrai ne viena. Visgi, su šia įranga dažniausiai renkasi dirbti laukus prižiūrintys asmenys bei įmonės, ūkininkai ir ūkininkų bendrijos, vandenvalos ar vandentiekio bendrovės, net ugniagesiai.

Ne taip retai sutinkamas šių siurblių panaudojimas yra ir užlietų bei užpiltų patalpų nusausinimui. Po potvynio arba netikėtos liūties užpiltą rūsį, garažą ar sandėliuką nudrenuoti padės paviršiniai arba panardinami drenažiniai siurbliai. Beveik be išimties drenažo siurbliai būna pritaikyti švaraus, gėlo arba neužteršto vandens pumpavimui. Taip pat yra ir drenažiniai siurbliai nešvariam vandeniui, tačiau jų kaina turėtų būti šiek tiek didesnė, kadangi ir jų veikla – truputėlį sudėtingesnė.

Technobaltic.lt elektroninės parduotuvės kataloge galite rasti 7 skirtingų tipų drenažinius, purvo siurblius:

  • Savisiurbiai purvo, drenažiniai siurbliai su elektros varikliais – jie yra varomi elektra ir taip pat pasižymi dideliu autonomiškumu, kadangi yra savisiurbiai. Patys reaguoja į slėgį ar pagal programą įsijungia, išsijungia.
  • Purvo, dumblo siurbliai su elektros varikliais – elektra varomi siurbliai, kurie geriausiai tiks vandeniui su daug purvo ar dumblo priemaišų. Įprastuose siurbliuose tokios nuosėdos užstrigtų, sugadintų sistemą, bet tik ne čia.
  • Savisiurbės purvo, drenažinės benzininės motopompos – benzinu varomi, ilgaamžiai ir labai patvarūs išcentriniai vandens bei purvo siurbliai, galintys dirbti ir su klampiais skysčiais.
  • Savisiurbės purvo, drenažinės dyzelinės motopompos – dyzeliu varomi, ilgaamžiai ir labai patvarūs išcentriniai vandens bei purvo siurbliai, galintys dirbti ir su klampiais skysčiais.
  • Panardinami purvo siurbliai – šie purvo siurbliai gali dirbti su nešvariu vandeniu, yra montuojami rezervuaro ar telkinio dugne.
  • Panardinami drenažiniai siurbliai – šie siurbliai gali dirbti su švariu vandeniu, yra montuojami rezervuaro ar telkinio dugne.
  • Sraigtiniai siurbliai – pagrindinis rotorius sukasi ir nekeisdamas skysčio konsistencijos bei jo nesluoksniuodamas apdirba net ir klampiausius skysčius.

Kai kurių iš šių tipų siurblių paskirtis yra pumpuoti tik švarų vandenį, tačiau nemaža dalis gali dirbti ir su itin klampiais skysčiais, skysčiais su priemaišomis ar net itin nepatogios pumpavimui konsistencijos nuosėdomis. Tokie skysčiai turi didelį kietųjų dalelių priemaišų kiekį arba daug tirštų nuosėdų t.t. Dažniausiai drenažinis siurblys purvinam vandeniui bus naudojamas: gamyboje, atliekų bei medžiagų perdirbimo, chemijos, maisto, kasybos ir kitose pramonės šakose. Neretai purvo siurbliai ar nuotekų drenažo siurbliai taip pat yra naudojami ir žemės ūkio darbuose,statybose, gilinant vandens telkinius t.t.Švaraus vandens pompas panaudoti gali pačių įvairiausių profesijų atstovai bei individualūs asmenys. Švaraus vandens siurbliai leidžia mėgautis ir švariu vandeniu buitiniam vartojimui.

Kodėl verta įsigyti drenažinį siurblį?

Visų pirma tai jį kartais įsigyti nėra verta, o tiesiog gyvybiškai būtina. Tam tikromis veiklomis užsiimančių įmonių privalo turėti tokią įrangą, kad galėtų vykdyti savo veiklą. Drenažiniai siurbliai yra efektyvus bei pažangus būdas perpumpuoti nereikalingą arba perteklinį vandenį ten, kur jo labiausiai reikia. Tokiu būdu efektyviai paskirstomas vanduo ūkininkams padidina derlių, paprastiems žmonėms leidžia atsikovoti vandens užlietus rūsius, kasyboje leidžia greičiau išgauti reikalingus mineralus, elementus, vandenvaloje perkelia užterštą vandenį į reikiamas valymo stoteles.

Tokia investicija – ilgalaikė. Technobaltic.lt parduodami siurbliai yra ilgaamžiai. Itin našus ar galingas purvo siurblys kaina nesiskirs nuo įprasto siurblio skirto purvinam vandeniui, srutoms, nešvarumams pumpuoti.

Mūsų partnerių gaminami siurbliai atitinka visus aukščiausius ES arba pasaulyje taikomus kokybės standartus, todėl tarnauja ilgai, nereikalauja daug techninės priežiūros, investicijos į įrangos eksploataciją yra minimalios arba jų išvis nereikia. Drenažiniai siurbliai gali tapti ir kooperaciniu pirkiniu sodo ar namų bendrijoje, savivaldybėje, kitose gyvenvietėse, kur susiduriama su užliejimo problemomis ar dėl kitų priežasčių bus reikalingas toks įrenginys. Mūsų specialistai visada padės išsirinkti ir aiškiai bei konstruktyviai pateiks reikalingą ir naudingą informaciją apie siurblius.

Kaip teisingai pasirinkti drenažinį siurblį?

Pradėti reikėtų nuo poreikių analizės. Pirmiausia atsakome į klausimą ar dirbama su švariu vandeniu, ar su purvinu vandeniu, su nuosėdomis. Pagal tai renkatės panardinamą arba paviršinį (sauso montavimo) įrenginį, varoma benzinu, elektra, dyzeliu, su autonominėmis funkcijomis (savisiurbį) arba ne. Jeigu kyla klausimų, sudomina kažkurie purvo siurbliai – drąsiai kreipkitės į Technobaltic.lt nurodytais kontaktais. Kadangi tai yra labai specializuota prekė, vien spėjimo „iš akies“ – nepakaks. Visada gerai turėti nešališką specialistų nuomonę, kuri gali padėti priimti tinkamiausią sprendimą jūsų verslui ar individualiai drenažo veiklai.

Purvo siurblys – kokia jo kaina?

Klausimas su daugybe atsakymų. Jums labiausiai tinkančio įrenginio kaina priklauso nuo to, kokius reikalavimus keliate tam įrenginiui bei kokias funkcijas jis privalo turėti. Štai savisiurbis įrenginys beveik be išimčių kainuos daugiau už paprastą analogiško galingumo vienetą. Drenažiniai siurbliai skirti klampiems skysčiams bei skysčiams su priemaišomis irgi kainuos daugiau nei paprastesnis standartinis siurblys švariam, tyram vandeniui. Kainos gali būti labai įvairios - nuo kelių šimtų eurų iki penkiaženklių sumų. Jeigu kažkuris produktas sudomino, jo kainą arba galite matyti tiesiog prekių kataloge, arba pateikti mums užklausą ir gauti patraukliausią kainos pasiūlymą! Su mumis susisiekti galite telefonu +370 614 14 584 bei el.paštu info@technobaltic.lt