Dyzeliniai vandens siurbliai

Kuo pasižymi dyzelinis vandens siurblys? Turbūt pirmiausia reikėtų išskirti jo ilgaamžišką veikimą, žemą reiklumą tech. aptarnavimui, aukštą našumą perpumpuojant vandenį ar kitus skysčius iš taško A į B. Pastaruoju metu dyzelio kaina išsilygino su benzino, o perspektyvos tokios, kad ji gali dar labiau augti jau artimiausiu metu, tad kodėl vis dar tiek daug vartotojų renkasi dyzelinius siurblius? Kada verta rinktis dyzeliniu motoru varomą vandens siurblį? Dyze
Rodoma 1 - 7 iš 7 prekių
Rūšiuoti pagal:

Kuo pasižymi dyzelinis vandens siurblys? Turbūt pirmiausia reikėtų išskirti jo ilgaamžišką veikimą, žemą reiklumą tech. aptarnavimui, aukštą našumą perpumpuojant vandenį ar kitus skysčius iš taško A į B. Pastaruoju metu dyzelio kaina išsilygino su benzino, o perspektyvos tokios, kad ji gali dar labiau augti jau artimiausiu metu, tad kodėl vis dar tiek daug vartotojų renkasi dyzelinius siurblius?

Kada verta rinktis dyzeliniu motoru varomą vandens siurblį?

Dyzeliniai vandens siurbliai bus patys efektyviausi tada, kada reikia ilgaamžio prietaiso.Jeigu siurblį planuojate naudoti ilgą laiką, jam numatoma didelė darbo apkrova, bus reikalingas intensyvus vandens perpumpavimas – nei benzininiai, nei elektriniai variantai neprilygs dyzeliu varomam įrenginiu. Nors jų pradinė kaina yra šiek tiek didesnė už benzininių analogų, ilgainiui, patikima bei nebrangi eksploatacija atsiperka ir kaštai susivienodina, o kuo ilgiau įtaisas naudojamas – tuo didesnė tikimybė, jog dyzelinis agregatas bus pigesnis. Dyzelis taip pat yra mažiau degus už benziną, todėl dyzeliniai vandens siurbliai ir darbas su jais bus saugesni!

Kiek kainuos geras dyzelinis siurblys?

Dyzeliniai vandens siurbliai skiriasi kaina ir ne tik. Nemaža dalis klientų iš pirmo žvilgsnio pastebi tik kaštų skirtumą, tačiau siurbliai nėra panašūs ir inžinerinėmis bei funkcinėmis ypatybėmis. Nors bazinė, net ir vieno iš pigiausių modelių DA178-A402 kaina – 562 Eur (be PVM) ir yra didesnė už analogiško galingumo benzininio varianto, tačiau ilguoju laikotarpiu susitaupo tos papildomos išleistos lėšos, kadangi bus mažesnės kuro sąnaudos, beveik nereikės rūpintis remontu, kuras gali stovėti, kad ir metų metus. Kaina priklauso nuo jūsų poreikio siurbliui – kuo jie didesni, tuo ir brangesnis bus poreikius atitinkantis prietaisas.

Jeigu turite klausimų arba norite pasikonsultuoti prieš pirkimą – drąsiai kreipkitės telefonu +370 614 14 584 ar el. paštu info@technobaltic.lt. Specialistai patars bei padės išsirinkti!