Monoblokiniai vandens siurbliai

Monoblokiniai vandens siurbliai labiausiai išsiskiria savo ergonomišku dizainu bei kompaktiškumu. Jie yra neilgi, kadangi siurblio variklis (motoras) su jungiamas su pačiu siurbliu be jokių papildomų tarpų ar priedų. Dėka to, labai aukšto efektyvumo monoblokinis vandens siurblys galės būti panaudotas beveik bet kurioje vietoje, neužgrūdant daug erdvės ir sutaupant konstrukcijos projektavime. Našiausi siurbliai per minutę gali perpumpuoti iki 4 tūkstančių litrų vandens, to
Rodoma 1 - 15 iš 76 prekių
Rūšiuoti pagal:

Monoblokiniai vandens siurbliai labiausiai išsiskiria savo ergonomišku dizainu bei kompaktiškumu. Jie yra neilgi, kadangi siurblio variklis (motoras) su jungiamas su pačiu siurbliu be jokių papildomų tarpų ar priedų. Dėka to, labai aukšto efektyvumo monoblokinis vandens siurblys galės būti panaudotas beveik bet kurioje vietoje, neužgrūdant daug erdvės ir sutaupant konstrukcijos projektavime.

Našiausi siurbliai per minutę gali perpumpuoti iki 4 tūkstančių litrų vandens, todėl tai yra itin našus siurblys, tinkantis aukštus poreikius keliantiems klientams ar didelėms įmonėms/gamykloms.

Kreipkitės į Technobaltic

Jeigu iškilo klausimų dėl monoblokinių siurblių, reikalinga konsultacija prieš produktą įsigyjant, drąsiai kreipkitės telefonu +370 614 14 584 arba el. paštu – info@technobaltic.lt, arba tiesiog atvykite nurodytu adresu – Senamiesčio g. 102B, Panevėžys. Jums bus atsakyta į visus Jūsų klausimus, gausite išsamius bei nešališkus patarimus, priimsite teisingą sprendimą įsigydami siurblį.