Elektros generatoriai

Elektros generatoriai R.I.D. GmbH – tai vokiečių kompanija, turinti stiprias pozicijas pasaulinėje rinkoje. Bet kuris, šios kompanijos gaminys – nesvarbu ar tai elektros generatorius namui ar dyzelinis agregatas pramonei – kokybė bus nepriekaištinga. Visa R.I.D. produkcija garsėja ypatinga kokybe ir patvarumu. Toli gražu ne kiekvienas gamintojas rinkoje pasižymi tokia puikia istorija bei plačia dabar gaminamos produkcijos gama. R.I.D. GmbH elektros generatoriai bei susijusios

Elektros generatoriai

R.I.D. GmbH – tai vokiečių kompanija, turinti stiprias pozicijas pasaulinėje rinkoje. Bet kuris, šios kompanijos gaminys – nesvarbu ar tai elektros generatorius namui ar dyzelinis agregatas pramonei – kokybė bus nepriekaištinga. Visa R.I.D. produkcija garsėja ypatinga kokybe ir patvarumu. Toli gražu ne kiekvienas gamintojas rinkoje pasižymi tokia puikia istorija bei plačia dabar gaminamos produkcijos gama. R.I.D. GmbH elektros generatoriai bei susijusios sistemos gaminamos integruojant moderniausias technologijas bei pažangiausius techninius sprendimus. Visa tai tam, kad technika tarnautų ilgai, būtų lengvai bei nebrangiai išlaikoma ir atitiktų aukščiausius kokybės standartus.

Pagrindinė elektros generatoriaus funkcija yra būti srovės ir galios šaltiniu ten, kur sunku pasiekti vietinį elektros tinklą arba ten, kur jo net nėra. Be elektros vienfazių arba trifazių generatorių darbai naujuose objektuose, statybvietėse, nuošaliose vietose ar neįprastoje teritorijoje tiesiog sustotų, todėl jie yra itin reikalingi gamyboje, pramonėje bei susijusiose darbų srityse.

Kad klientai gautų tik pačią geriausią produkciją, UAB „Technobaltic“ be galo daug pastangų, lėšų ir laiko investuoja tam, kad pasiūloje būtų tik pati geriausia ir rinkoje lyderiaujanti produkcija. Būtent dėl to labai didžiuojamės būdami oficialūs R.I.D. GmbH elektros generatorių platintojai ne tik Lietuvoje, tačiau ir visose Baltijos šalyse. Šio gamintojo produkcija klientus pasiekia tik įveikusi kompleksinį testavimo bei bandymo etapą, kur patikrinamas jų veikimas bei kokybė. Panašiai kaip ir iš gamyklos išriedėjęs automobilis, taip ir elektros dyzelinis, benzininis ar bet koks kitoks elektros generatorius turi tam tikrą „bandomąjį važiavimą“.

Taip pat verta paminėti ir tai, jog daugumą R.I.D. GmbH generatorių produkcijos papildo ir įvairūs į standartinę komplektaciją įeinantys priedai, kurie palengvina įrankių naudojimą tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams. Kadangi šio gamintojo produkcijos inžinerinių sprendimų centre – žymiausių ir patikimiausių pasaulyje pripažįstamų korporacijų (Iveco, Mitsubishi...) varikliai, realu bei tikėtina, kad elektros generatorius tarnaus ilgus metus. Gamintojas gali suderinti platų pagalbinių sistemų spektrą su generatoriumi, todėl turėsite tikrai iš ko rinktis. Tokiu būdu kiekviena įmonė, organizacija ar tiesiog individualus pirkėjas galės rasti tai, ko tikrai reikia!

Kaip išsirinkti elektros generatorių?

Kiekvienas R.I.D. gaminys kokybiškas ir patogus naudoti. Visgi renkantis prekę, verta detaliai išsiaiškinti, kokie elektros generatorių parametrai jums yra tinkamiausi. Į ką pirmiausia reiktų atkreipti dėmesį? Renkantis generatorių, svarbu žinoti reikiamo prietaiso galią.Tai yra pagrindinis aspektas, į kurį reikia atsižvelgti. Galia apskaičiuojama pridedant visų prietaisų, kurie naudos elektros generatoriaus teikiamą energiją, galią.

Norint atlikti šį skaičiavimą, reikia atskirti dvi galios rūšis:

Galia, pagrįsta atsparumu: tai yra galia, reikalinga standartiniams prietaisams, tokiems kaip elektros lemputės, šildytuvai, lygintuvai ir pan.

Indukcinė galia: tai galia, reikalinga prietaisams su rotaciniais varikliais, tokiems kaip šaldytuvai ar šaldytuvai, skalbimo mašinos, siurbliai ir kt. Kai kuriais atvejais reikalinga galia yra 3 kartus didesnė už vardinę naudojimo galią.

Pavyzdžiui:

5 lemputės po 75 W = 375 W

1 šaldytuvas = 575 W x 3 (dėl indukcinės galios) = 1725 W

1 vandens siurblys (1 AG) = 745w x 3 (dėl indukcinės galios) = 2235w

1 televizorius = 65 W

Prietaisams reikalingos galios suma yra 4400 W.

Ši vertė padalijama iš 1000, kad gautų rezultatą Kw: 4400/1000 = 4,40 Kw.

Norėdami gauti reikiamą KVA, padalykite Kw iš Phi: 4,40 / 0,8 (kosinusas Phi (F)) = 5,5 KVA

Gavę galutinę vertę, patartina ją padidinti 20% kaip saugos ribą, o kitoms reikmėms: 5,5 + 20% = 6,6 KVA

Perkant prietaisą, dera atsižvelgti ir į jo naudojimo paskirtį, svorį, matmenis, veikimo trukmę, triukšmo lygį, degalų sąnaudas ir, žinoma, kainą. Prieš renkantis prekę patartina atsakyti į klausimus:

 • Elektros generatorius perkamas privačiam namui, smulkiai ar stambiai gamybos įmonei ar poilsinei kelionei?
 • Ar jums reikia tiekti elektrą darbo dieną ar visą parą?
 • Ar jums reikia nuolatinio elektros energijos šaltinio privačiame name, kuriame veikia šildymo katilas?
 • Lauke ar viduje statysite generatorių?

Namų, pramonės ar mažų įmonių elektros generatoriai yra avariniai pagalbiniai elektros generatoriai, dar vadinami budėjimo arba avariniais elektros generatoriais. Tai generatoriai, kurie skirti labai trumpam naudojimui, maksimalus naudojimo laikas yra 50-200 valandų. Jie gali būti varomi benzinu ir valdyti mažas ar vidutines apkrovas.

Buitiniame lygmenyje plačiausiai naudojami vienfaziai generatoriai. Tai sukuria 220 V išėjimo įtampą. Vienfazių generatorių pasiūla apsiriboja ne didesne kaip 15–20 kVA galia.

Trifaziai generatoriai yra dažniausiai naudojami konkrečiai įrangai, kuriai reikalinga trifazė srovė, ir beveik visi didelės galios generatoriai, kurių apytiksliai 15-20 kVA. Jie sukuria 380V išėjimo įtampą.

Didesnio galingumo generatoriai rekomenduojami didelėms įmonėms ar gamykloms, kurioms reikalinga didelis kiekis elektros energijos.

UAB "TECHNOBALTIC" yra oficialus gamintojo produkcijos platintojas Baltijos šalyse.

Įmonė R.I.D. GmbH gamina ir tiekia šiuos elektros generatorius ir sistemas:

 • Dyzeliniai elektros generatoriai namams arba ūkinei veiklai 8-2000 kVA;>
 • Nešiojami benzininiai generatoriai namams arba ūkinei veiklai 2-15 kVA;
 • Energetinės sistemos telekomunikacinei įrangai;
 • Energetinės sistemos su alternatyviais energijos šaltiniais;
 • Asmeninės monitoringo sistemos;
 • Mažos šiluminės jėgainės su šilumos utilizacija.

Didžiausios galios elektros generatoriai gali tiekti elektros energiją net ištisiems priemiesčiams. Toks elektros generatorius namui jau bus per galingas, o pagrindiniai tokių įtaisų pirkėjai – gamyklos, elektros tiekimo įmonės, pramonės milžinai.

Kompanija gamina ne tik standartinius dyzelinius elektros generatorius, mobilius elektros generatorius, rezervinius elektros generatorius, bet taip pat gali pasiūlyti sudėtingiausius energetinius modulius, kurie yra projektuojami, gaminami ir diegiami atsižvelgiant į individualius užsakovo(-ų) poreikius.

Kompanija siūlo platų atsarginių dalių pasirinkimą, o taip pat eksploatacines medžiagas, tokias kaip tepalai, filtrai, techniniai skysčiai ir t.t.

Kokybės normos, konstrukcija, gamyba ir servisas atitinka standartą ISO 9001:2008.

Elektros generatoriai atitinka visas normas, standartus ir reglamentus, kurie arba kurios yra priimtos Europos Sąjungoje.

R.I.D. GmbH viena iš nedaugelių kompanijų, kuri siūlo autonominio maitinimo hibridines sistemas sukomplektuotomis distancinio valdymo moduliais GSM/GPRS. Šios sistemos jau plačiai naudojamos, kaip energijos tiekimo šaltiniai telekomunikacijų srityse.

Elektrinis ar benzininis elektros generatorius?

Pagrindinis generatoriaus elementas yra variklis, nuo kurio potencialo priklausys jo tarnavimo laikas. Tai gali būti dyzelinas arba benzinas. Nusprendus įsigyti elektros generatorių, svarbu žinoti šių skirtingų variklių privalumus ir trūkumus, gamintojų bei patyrusių naudotojų rekomendacijas.

Benzininiai varikliai – patogūs trumpam naudojimui

Jei jūsų namai ar dirbtuvės yra vietovėje, kurioje nutrūksta elektros srovė, jums reikia atsarginio maitinimo šaltinio. Tai gali būti benzino generatorius. Pagrindinis skirtumas nuo dyzelino yra priimtina kaina. Bet reikia atkreipti dėmesį į tai, jog tokią įrangą paprastai galima naudoti tik kelias valandas per dieną (skirtingi modeliai turi savo limitą). Benzininis generatorius nėra skirtas ilgalaikiam darbui. Toks įrenginys taip pat gali būti naudojamas tose vietose, kur visai nėra elektros: žygyje, garaže, statybų aikštelėje. Svarbiausia prisiminti rekomenduojamą veikimo laiką.

Benzininiai elektros generatoriai nuo 2 iki 15 kW galios

Benzininiai elektros generatoriai – tai autonominis, nedidelių gabaritų ir svorio agregatas, kuris naudojamas gaminti elektros energiją.

Benzininiai elektros generatoriai yra skirstomi į tris kategorijas:

 • Mažos galios iki 1kW;
 • Vidutinio galingumo elektros generatoriai vidutinės galios iki 6kW;
 • Didelio našumo iki 10kW ir daugiau.

Dažnai benzininiai elektros generatoriai yra sukomplektuojami su suvirinimo aparatais, tai palengvina statybos darbus „lauko“ sąlygomis.

Elektros generatoriai, kurių galia didesnė nei 20kW dažniausiai yra komplektuojami su dyzeliniais varikliais.

Benzininiai elektros generatoriai dažniausiai susideda iš trijų dalių:

 • Vidaus degimo variklio, kuris šiluminę energiją paverčia mechanine;
 • Generatoriaus (alternatorius), kuris mechaninę energiją paverčia elektros energija;
 • Rėmo ant kurio sumontuojama visa įranga.

Benzininiai elektros generatoriai dažniausiai yra komplektuojami keturtakčiais varikliais, kurių darbiniai apsisukimai yra iki 3000aps./min.

Benzininiai elektros generatoriai yra komplektuojami su sinchroniniais alternatoriais (generatoriais). Tai daroma tuo tikslu, kad galima būtų palaikyti pastovią įtampą su mažais nukrypimais. Sinchroniniai generatoriai šią paklaidą išlaiko ne didesnę nei 5 procentai. Dėl įtampos šuolių nebuvimo, prie šių elektros generatorių galima jungti įvairią aparatūrą, kuri yra jautri įtampos šuoliams ir nenaudoti papildomų įtampos lygintuvų.

Pagal apsaugos lygį elektros generatoriai gali būti apsaugoti nuo pašalinių dalių, dulkių ir drėgmės patekimo (IP54), o taip pat ir neapsaugoti (IP23). IP23 apsaugos klasės elektros generatorių privalumas yra tas, kad jie yra paprastos konstrukcijos, juose nėra elektroninių komponentų ir jie turi aukštą paleidimo galią. Kaip bebūtų, tokie generatoriai turi ir trūkumų, tokių kaip: reikalingas reguliarus šepetėlių keitimas ir viršįtampius esant nesimetriškai apkrovai. Šiuos trūkumus pavyko pašalinti elektros generatoriuose su IP54 apsaugos klase, bet dėl to konstrukcija tapo sudėtingesnė ir brangesnė.

RID benzininiai elektros generatoriai - patikimas pagalbininkas statyboje ir ūkyje. Platus generatorių modelių pasirinkimas duoda galimybę parinkti tinkamą agregatą, bet kokiems tikslams: pradedant nuo mažos galios elektros generatorių asmeninėms reikmėms iki generatorių statybos aikštelėms, su 15kW galingumo agregatais.

Pagrindinis benzininių generatorių bruožas- mobilumas. Generatoriai gali būti komplektuojami ratukais ir pervežimo rankenomis dėl patogesnio jų transportavimo.

Šiuo metu RID benzininiai elektros generatoriai yra plačiai naudojami tokiose šakose, kaip vandens ir dujų tiekimas, melioracija, žemės ūkis ir pan. RID benzininiai elektros generatoriai yra nuolat tobulinami, išleidžiami nauji ir modifikuoti modeliai, kad kuo labiau atitiktų vartotojo poreikius.

Dyzeliniai elektros generatoriai – didelius išteklius teikiantys prietaisai

Dyzelino generatoriai turi daug privalumų: efektyvumą, ilgaamžiškumą, pigesnį ir saugesnį kurą. Nors šie generatoriai yra daug brangesni nei tos pačios galios benzininiai modeliai, dėl pigesnio kuro kainos skirtumas atsiperka gana greitai.

Svarbu pastebėti, kad dyzeliniai generatoriai yra triukšmingi, todėl geriau rinktis modelius su triukšmą sugeriančiu korpusu arba pasirūpinti specialiai generatoriui skirta vieta, kad triukšmas netrukdytų. Be to, dyzeliniam generatoriui reikės daugiau vietos, nes dyzelinio generatoriaus matmenys ir svoris yra didesni nei benzininių generatorių.

Dyzeliniai generatoriai yra tinkamiausi intensyvesniam ir nuolatiniam naudojimui. Šie generatoriai yra tvirti, ilgaamžiai ir patikimi.Visi didelės galios elektros generatoriai yra varomi dyzelinu.

Dyzeliniai elektros generatoriai RID

RID dyzeliniai generatoriai - tai aukščiausios klasės profesionalūs įrengimai, kurie gali būti naudojami kaip pagrindinis elektros energijos šaltinis ir kaip rezervinis galios tiekėjas, nutrūkus tiekimui iš skirstomųjų tinklų ar pagrindinio energijos šaltinio.

Dyzelinis elektros generatorius - tai stacionarus arba mobilus įrenginys, kuris turi vieną arba kelis elektros generatorius su vidaus degimo varikliais.

Bet kokiu atveju dyzelinis elektros generatorius susideda iš variklio ir vieno ar daugiau generatorių, kurie sumontuoti ant bendro rėmo.

Pagal konstrukciją dyzeliniai generatoriai skirstomi į:

 • Atviro tipo (be konteinerinio gaubto);
 • Su garso izoliuojančiu gaubtu (montavimui gyvenamosiose patalpose, kai yra būtinas kuo tylesnis veikiančio generatoriaus skleidžiamas garsas);
 • Uždaro tipo (montavimui lauke);
 • Konteinerinio tipo (Generatoriaus eksploatacijai sudėtingomis oro sąlygomis).

Elektros generatoriai skirstomi į vienfazius (230V) ir trifazius (230V-400V).

RID dyzeliniai elektros generatoriai komplektuojami tik garsiausiais ir geriausiais Europos bei pasaulio dyzeliniu variklių gamintojų varikliais:

 • Iveco,
 • Deutz,
 • Mitsubishi,
 • Doosan,
 • MTU ir kt.

Svarbu paminėti ir tokį aspektą, kad RID dyzeliniai elektros generatoriai gali būti komplektuojami su avarinės automatikos moduliais. Šis įrenginys prisijungia prie išorinių elektros tinklų ir testuoja jį. Tuo atveju, jei išoriniuose tinkluose elektros įtampos nėra(ji dingsta, įvyksta gedimas t.t.), tai modulis paruošia visas generatoriaus vidines elektros grandines ir paleidžia variklį. Visas šis procesas užtrunka tik 10-15 sek. Kai elektros įtampa atsiranda centriniame tinkle, generatoriaus automatika jį testuoja 10 sek. ir tik po to sustabdo generatorių. Toks laiko intervalas parinktas tam, kad išvengti klaidingų generatoriaus paleidimų, kai išoriniame elektros tinkle būna įtampos šuoliai.

Elektros generatoriai namams arba pramonės paskirties agregatai taip pat gali būti sukomplektuoti su distancinio monitoringo ir paleidimo moduliais. Tai duoda galimybę paleisti generatorių per atstumą, o taip pat kontroliuoti visus reikalingus generatoriaus darbo parametrus realiu laiku, programuoti generatoriaus profilaktinių paleidimų intervalus, planuoti užduotis, archyvuoti ir rinkti statistinius duomenis, bei parinkinėti generatoriaus darbo režimus. Tokių sistemų modemai dirba per lokalines Ethernet, GSM, GPRS sistemas.Be abejo toks elektros generatorius tikriausiai pasižymės aukštesne kaina, tačiau į lankstumą ir universalumą investuoti yra verta.

Dyzeliniai elektros generatoriai papildomai komplektuojami kuro bako, aušinimo skysčio šildytuvais, o taip pat papildomais kuro bakais 720 l ir 1000 l. Norint užtikrinti saugų ir patikimą generatoriaus darbą- statomi kuro filtrai separatoriai, kurie pašalina bet kokias vandens priemaišas centrifugos principu.

Prieš išsiunčiant elektros generatorius užsakovui visi generatoriai praeina visą kompleksą testų ir bandymų. Siekiant išvengti surinkimo broko visi generatoriai dirba įvairiais režimais ne mažiau 70-100val. Kokybės, gamybos ir konstrukcijos normos atitinka tarptautiniui standartui ISO9001:2008. Elektros generatorius -patraukli kaina už užtikrintą kokybę!

Kokia yra elektros generatoriaus kaina?

Technobaltic.lt – patikimiausia vieta, kurioje galite įsigyti elektros generatorius gera kaina. Ją lemia prietaiso galia, dydis, naudojamas kuras. Jeigu ieškant informacijos apie produkciją iškyla klausimų, norite konsultacijos arba sužinoti daugiau – drąsiai kreipkitės telefonu arba elektroniniu paštu: