Dyzeliniai elektros generatoriai

Dyzelinis elektros generatorius – patikimas bei rinkoje itin vertinamas elektros tiekimo sprendimas. Ko nepajėgia kiti, ypač benzininiai generatoriai arba, kada reikia patenkinti didžiulius elektros vartojimo poreikius, tiks tik dyzeliniai elektros generatoriai. Jie gali būti pritaikomi ir kaip pagrindiniai, ir kaip antriniai ar pagalbiniai elektros tiekėjai. Skirtingai nei dauguma benzininių generatorių variantų – dyzeliniai generatoriai ne visada būna mobilūs. Jie neretai yra tok
Rodoma 1 - 15 iš 43 prekių
Rūšiuoti pagal:

Dyzelinis elektros generatorius – patikimas bei rinkoje itin vertinamas elektros tiekimo sprendimas. Ko nepajėgia kiti, ypač benzininiai generatoriai arba, kada reikia patenkinti didžiulius elektros vartojimo poreikius, tiks tik dyzeliniai elektros generatoriai. Jie gali būti pritaikomi ir kaip pagrindiniai, ir kaip antriniai ar pagalbiniai elektros tiekėjai. Skirtingai nei dauguma benzininių generatorių variantų – dyzeliniai generatoriai ne visada būna mobilūs. Jie neretai yra tokie sunkūs ir galingi, kad tenka dyzeliu varomus agregatus daryti stacionariais.Tačiau tie, kas renkasi tokį generatorių beveik visad užsiima pramonės, elektros tiekimo arba labai didelių elektros energijos sąnaudų reikalaujančia veikla, todėl mobilumas nėra itin didelis reikalavimas. Tiesa ir smulkesniems poreikiams tenkinti gali tikti dyzeliu varomas įrenginys. Jis ekonomiškesnis – vartoja mažiau kuro, dažnai būna nereiklus techninei priežiūrai.

Kada verta rinktis dyzelinius elektros generatorius?

Nors dyzeliniai elektros generatoriai namams ir nėra įprastas pasirinkimas, individualūs vartotojai taip pat gali pasirinkti mažo arba vidutinio galingumo įtaisą, kad aprūpintų namų erdvę ar darbo vietą elektros energija. Visgi elektros generatorius, ne bet koks, o dyzelinis, dažniausiai randamas ten, kur energijos reikia labai daug. Dyzeliniai generatoriai gali aprūpinti energija mažas gyvenvietes, didžiulius statybos objektus, palaikyti gamyklos veiklą net nutrūkus tiekimui iš tinklų.

Prie to paties verta paminėti ir skirtingų konstrukcijų tipų dyzelinius generatorius. Konstrukcija nulemia veikimo ypatumus. Yra keletas konstrukcijų tipų, kiekvienas su savo pliusais ir minusais, padedančiais klientams rasti sau tinkamiausią įrenginį. Štai atviro tipo, begaubčiai generatoriai veiks garsiausiai, bus mažiausiai atsparūs nepalankioms oro sąlygoms, tačiau bene visad bus pigiausi. Su specialiu, triukšmą mažinančiu gaubtu komplektuojami generatoriai yra tinkamas ir neretai vienintelis pasirinkimas, jeigu dirbate gyvenamosiose patalpose arba reikia atitikti triukšmo reikalavimus. Visgi jie bus brangesni. Uždaro tipo generatoriai yra tinkami darbams lauke, kadangi jų konstrukcija neleidžia drėgmei, dulkėms bei kitiems elementams patekti į generatorių. Konteinerinio tipo generatorius leidžia elektrą tiekti net pačiomis nepatogiausiomis sąlygomis.

Kiek kainuoja geras dyzelinis elektros generatorius?

Dyzeliniai trifaziai elektros generatoriai – puikus sprendimas elektros tiekimo poreikių tenkinimui! Tačiau jie dažnai yra brangesni nei vienfaziai dyzeliniai elektros generatoriai, o įrenginio kaina dažniausiai parodo kelis aspektus:

  • Galią
  • Papildomas funkcijas bei inžinerinius sprendimus
  • Gamintojo reputaciją

Kuo įtaisas yra galingesnis, tuo jo kaina (beveik be išimčių) bus didesnė. Jeigu lygintume visą Technobaltic turimą generatorių pasiūlą, pigiausias dyzelinis sprendimas GED3600SM (vienfazis)kainuoja 583 Eur (be PVM), o jo nominali galia – 3 kW, na o 5kW galios įrenginys su el. starteriu bei paleidimo automatika GED6000SEAIT (trifazis)jau kainuos 1,243 Eur be PVM. Na,o itin galingi kelių šimtų kW galios įrenginiai kainuos ir kelis, kelioliką ar net keliasdešimt kartų daugiau. Taigi išvada tokia, kad kuo galingesnis įtaisas bei kuo daugiau jame yra funkcijų – tuo dyzelinis elektros generatorius bus brangesnis, jo kaina bus didesnė. Tam tikrą įtaką, kaip ir visuose segmentuose, daro ir gamintojo reputacija, bet tai – menkas pokytis tokioje specializuotoje rinkoje.

Įprastam vartotojui su mažais poreikiais arba ten, kur reikia mobilaus įrenginio – vertėtų rinktis benzininį generatorių, tačiau ten, kur reikia galios arba kai nežinote kaip dažnai jį gali tekti naudoti – dyzelinis generatorius bus daug optimaliau ir ekonomiškiau išskaičiuotas pirkinys. Iš tiesų, dyzeliniais generatoriais kartais varomos ir didžiulių elektrinių jėgainės, o tokio tipo elektros gamyba yra labai populiari ir vertinama visame pasaulyje.

Taigi, priklausomai nuo savo poreikių galite pasiruošti išlaidoms nuo 583 eurų iki penkiaženklių sumų.

Kodėl dyzelinį elektros generatorių verta pirkti iš Technobaltic?

Nes čia yra plati garsiausių gamintojų generatorių pasiūla. Čia dirba vien profesionalai, kurie ne tik išmano kiekvieno įtaiso inžinerinius sprendimus, bet yra ir pasiruošę pakonsultuoti, atsakyti į iškilusius klausimus, objektyviai ir nešališkai patarti ką rinktis. Kreipkitės telefonu +370 614 14 584 arba el.paštu info@technobaltic.lt

Užsukę į Technobaltic.lt internetinį puslapį rasite platų elektros generatorių, siurblių bei kitos įrangos pasirinkimą. Technobaltic.lt – dyzelinis elektros generatorius gera kaina. Technobaltic kiekvienais metais aptarnauja šimtus naujų klientų, kurie lieka patenkinti aptarnavimu bei pasirinkta įranga. Negana to, palaikomi ryšiai su senais klientais, kurie vertina mūsų patirtį bei žinias šioje srityje, todėl ir toliau renkasi mūsų paslaugas ir įrangą.