Benzininiai vandens siurbliai

Nuo 100 l/min iki 1500 l/min našumo aukšto slėgio benzininiai vandens siurbliai (kartais dar vadinami motopompomis)padės įgyvendinti laistymo, perpumpavimo, vandens valymo, aeravimo, aušinimo bei dešimtis kitų, jūsų pavestų užduočių.Bene visi benzininiai vandens siurbliai laistymui –lengvi ir kompaktiški, todėl galėsite reikalui esant juos pernešti ten, kur reikia. Tiesa ir kitai paskirčiai tenkinti priskirtas siurblys iš Technobaltic.lt pasižymės tomis pačiomis savybėm
Rodoma 1 - 15 iš 24 prekių
Rūšiuoti pagal:

Nuo 100 l/min iki 1500 l/min našumo aukšto slėgio benzininiai vandens siurbliai (kartais dar vadinami motopompomis)padės įgyvendinti laistymo, perpumpavimo, vandens valymo, aeravimo, aušinimo bei dešimtis kitų, jūsų pavestų užduočių.Bene visi benzininiai vandens siurbliai laistymui –lengvi ir kompaktiški, todėl galėsite reikalui esant juos pernešti ten, kur reikia. Tiesa ir kitai paskirčiai tenkinti priskirtas siurblys iš Technobaltic.lt pasižymės tomis pačiomis savybėmis: nedideliu svoriu, lengva, tačiau tvirta konstrukcija, dideliu našumu.

Dažnai vandens pompa praverčia ir kai patalpa yra užlieta, reikia ją išsausinti. Benzininiai vandens siurbliai itin tinka darbui sunkiai prieinamose ar nelygiose vietose. Kai kurie siurbliai yra skirti tik skysčių be priemaišų pumpavimui, todėl jie derinami su gėlo arba švaraus vandens perkėlimu, tinka darbui su švariais skysčiais be nuosėdų, priemaišų. Taip pat galite rasti ir nuotekų vandens siurblius. Pastarieji perkelia ne tik vandenį, tačiau gali transportuoti ir chemikalus, nuotėkas, mažo skersmens šiukšles t.t.

Labiausiai vandens siurbliai benzininiai patariami naudojimui lauko darbams, kadangi viduje jiems reikia itin daug erdvės bei gero vėdinimo. Patalpose tinkamesni – elektriniai variantai, tačiau vadovaujantis saugos taisyklėmis bei rekomendacijomis tikrai nesunkiai pritaikysite ir siurblį su vidaus degimo varikliu. Technobaltic.lt internetiniame kataloge rasite platų vandens siurblių, varomu benzinu pasirinkimą, todėl nepriklausomai nuo jūsų poreikių rasite kažką, kas tiks.

Kada verta įsigyti vandens siurblį?

Kai jums reikia perkelti švarų vandenį, nuotekas, chemikalus ar skysčius, norite aeruoti ar laistyti lauką, sutvarkyti potvynio padarinius – rinkitės įsigyti vandens siurblį.

Kiek kainuoja geras vandens siurblys?


Klausimas, kuris tikriausiai kyla bene visiems mūsų klientams, tačiau jį vertėtų truputėlį perfrazuoti. Tinkamesnis būtų klausimas: „Už kiek pavyks įsigyti tam tikrus poreikius tenkinantį vandens siurblį?“. Na, o į šį klausimą atsakymą rasti nebus sunku. Benzininiai vandens siurbliai ne visad atsieis pigiai. Jų kaina priklauso nuo našumo (efektyvumo) ir pritaikytų inžinerinių sprendimų. Priklausomai nuo poreikių gali tekti sumokėti kažkur tarp 180 eurų (be PVM) iki 894 eurų (be PVM). Įprastai kainos skirtumas atspindės ir skirtumą tarp našumų perkeliant vandenį.

Galingiausi ir brangiausi vandens siurbliai benzininiai per valandą gali perkelti net iki 90 tūkstančių litrų vandens (1500 per minutę), o pigiausias pasirinkimas –6 tūkstančius per valandą (100 per minutę). Įvertinkite kokio efektyvumo įrenginys jums yra reikalingas ir tada galėsite apsistoti ties biudžetu. Kadangi tai yra specializuota rinka, nustatydami biudžetą prieš žinodami poreikius ar rinką – galite apsirikti.

Jeigu iškilo klausimų, reikia apie konkretų produktą sužinoti daugiau ar jums yra reikalingas komercinis pasiūlymas, norite bendradarbiauti su patikimu ir daugybe metų sėkmingai veikiančiu pramoninės įrangos tiekėju – drąsiai kreipkitės telefonu +370 614 14 584 ar el. paštu info@technobaltic.lt

Mūsų specialistai mielai atsakys į iškilusius klausimus, nešališkai patars renkantis siurblį ar kitą įrenginį, neleis apsirikti priimant sprendimą. Technobaltic - benzininiai vandens siurbliai gera kaina.