Panardinami vandens siurbliai

Dvi pagrindinės vandens siurblių rūšys yra: paviršiniai siurbliai – tie, kurie veikia ne vandenyje arba virš jo; panardinami vandens siurbliai– kurie savo veiklą atlieka panardinti į vandenį Kol paviršinių vandens siurblių gama pagal paskirtį bei konstrukciją yra be galo plati (rasime net 7 skirtingus siurblių tipus), panardinamas vandens siurblys arba siurbliai gali būti tik trijų tipų. Drenažinio tipo panardinami vandens siurbliai Fekalinio arba
Rodoma 1 - 15 iš 19 prekių
Rūšiuoti pagal:

Dvi pagrindinės vandens siurblių rūšys yra:

  • paviršiniai siurbliai – tie, kurie veikia ne vandenyje arba virš jo;
  • panardinami vandens siurbliai– kurie savo veiklą atlieka panardinti į vandenį

Kol paviršinių vandens siurblių gama pagal paskirtį bei konstrukciją yra be galo plati (rasime net 7 skirtingus siurblių tipus), panardinamas vandens siurblys arba siurbliai gali būti tik trijų tipų.

  1. Drenažinio tipo panardinami vandens siurbliai
  2. Fekalinio arba nuotekų tipo panardinami elektriniai vandens siurbliai (arba su vidaus degimo varikliu)
  3. Giluminis ant dugno montuojamas siurblys

Technobaltic.lt parduodami aukštos kokybės bei nepriekaištingo konstrukcinio tvirtumo po vandeniu veikiantys su vidaus degimo varikliu komplektuojami arba elektriniai vandens siurbliai efektyviai gali atlaikyti didesnį nei 130 metrų spaudimą, todėl puikiai veiks net ir didžiausiame gylyje ar sunkiausiai prieinamame vandens telkinyje. Patys didžiausi skirtumai tarp trijų panardinamų siurblių tipų yra tas, kad tik kai kurie efektyviai dirbs su vandeniu, kuriame yra daug priemaišų, kiti priemaišų neperpumpuos ir praras dalį veiksmingumo. Pastarieji panardinami vandens siurbliai labiausiai tiks gėlavandeniams rezervuarams bei švariam vandeniui pumpuoti.

Plačiau apie tris siurblių tipus

Drenažinio tipo siurbliai – drenažas yra sausinimas, pašalinant perteklinįpaviršinį arba požeminį vandenį bei kitus skysčius. Drenažas taip pat gali būti sistema, kuri skirta sausinimui. Tokius siurblius renkasi ugniagesiai, ūkininkai, vandenį tiekiančios, vandenį valančios bei įvairių kitų tipų bendrovės ar asmenys. Drenažiniai siurbliai taip pat gali būti apibūdinami kaip teritorijų sausinimui skirti siurbliai. Beveik be išimties drenažo siurbliai būna pritaikyti švaraus, gėlo arba neužteršto vandens pumpavimui iš taško A į B. Juos dažnai renkamasi ir tada, kai reikia nusausinti užlietą, užtvenktą ar užpiltą patalpą. Kaip bebūtų, bene dažniausia panaudojimo sritis, kaip ir byloja pats pavadinimas – drenažas. Lauko, arimo, daržo, sodo laistymas naudojant šalimais esantį vandens telkinį – drenažinio siurblio pagrindinė nauda. Tai gali būti ir vidaus degimo varikliu varomi ir elektriniai vandens siurbliai.

Fekalinio arba nuotekų tipo siurbliai – šie siurbliai yra pritaikyti darbui su nuotėkomis, nešvariu, didelio užterštumo vandeniu, kanalizacijos valymui. Panardinami elektriniai vandens siurbliai privalumus demonstruoja jau nuo pirmų akimirkų. Didžiulis jų konstrukcinis pliusas yra tas, kad dauguma siurblių bus komplektuojami su smulkintuvu, kuris susmulkins kietos bei tirštos konsistencijos šiukšles ir nuotekas, kurios bus vandenyje. Technobaltic.lt fekalinio arba nuotekų tipo panardinami siurbliai tinka tiek pavieniams vartotojams ieškantiems sprendimų namuose ar ūkiuose, tiek įmonėms ar pramoninėms bendrovėms, kurioms reikia didesnio galingumo įrenginio.Šie siurbliai gali pumpuoti tokį vandenį, kurio kiti įrenginiai tiesiog fiziškai nepajėgtų apdoroti ir pumpuoti.

Giluminis siurblys – būna dviejų tipų – panardinami elektriniai vandens siurbliai arba siurbliai su vidaus degimo varikliu. Jie daugiausiai yra skirti šuliniams arba gręžiniams. Šie siurbliai sugeba pumpuoti vandenį su mineralinėmis ar smėlio priemaišomis, todėl taip efektyviai tinka būtent šioje panaudojimo srityje. Realybėje galima rasti ir modelių, kurie tiks šuliniams ir gręžiniams, bet tam tikri konstrukciniai niuansai paverčia vienus modelius pranašesniais prieš kitus gręžiniuose arba šuliniuose. Giluminio siurblio pagrindinis veiklos ypatumas – efektyvumas net ir dideliame gylyje, todėl jis turi būti atsparus įvairioms vandenyje esančioms priemaišoms, gebėti dirbti net ir siauroje angoje/gręžinyje, maksimaliai išnaudoti turimą erdvę ir vietą.

Kur naudingi panardinami vandens siurbliai?

Jeigu žvelgtume plačiai, tai šis įrenginys tiks ten, kur yra daug vandens, skysčio, kur būtina prieiga prie dugno ar tam tikros apsemtos angos, ploto. Tačiau praktikoje panardinami vandens siurbliai tinka šuliniams, vandens telkiniams, talpykloms su skysčiu ir panašiai, juos dažnai naudoja apsemtų patalpų tvarkymui. Tiek individualūs vartotojai, tiek ūkininkai, vandenvalos, vandentiekio, chemijos pramonės bei kitas sritis atstovaujančios įmonės be šių siurblių neįsivaizduoja savo veiklos. Nemažai klientų šiuos siurblius efektyviai naudoja ir baseinų priežiūroje, kadangi vanduo bus nesunkiai perpumpuojamas, išliks švarus. Galimybės – plačios, tačiau prieš įsigyjant reikėtų žinoti, kam gi būtent bus naudojamas toks siurblys, todėl, kad rastumėte galbūt geriau tai užduočiai pritaikytą modelį.

Kaip ir elektros generatorius, taip ir vandens siurblys dažnai užtikrina tiekimą (tik ne elektros, o vandens) į vietas, kur jo įprastai nėra. Šie įrenginiai yra gaminami iš labai patvarių medžiagų, todėl visada pasižymi patvarumu, ilgaamžiškumu, kokybe.

Panardinamas vandens siurblys – kokia bus gero siurblio kaina?

Technobaltic.lt parduotuvėje galite rasti gausų siurblių asortimentą. Naršant po prekių katalogą neišvengiamai kils klausimas – „kiek reikės mokėti?“. Daugumai turbūt aktualu, ar įrenginys tilps į jų biudžetą. Mes visad rekomenduosime rinktis patį geriausią produktą pagal jūsų „išlaidų rėmus“. Elektriniai vandens siurbliai ir analoginiai įtaisai su vidaus degimo varikliais kainuoja skirtingai. Pirmiau nuspręskite kokio agregato ieškote.

Kadangi tokio įrenginio remontas kainuoja daug, geriau stengtis išvengti tech. problemų eksploataciniu laikotarpiu ir netaupyti ten, kur to nereikia. Tai yra –nepirkti silpnesnio siurblio vien tam, kad sutaupyti keliolika ar keliasdešimt eurų, atidžiai įvertinti ir tik tada pirkti. Technobaltic pasiūloje esančių panardinamų siurblių kainos (be PVM) varijuoja nuo 75 eurų iki daugiau nei 2070 eurų.

Mūsų pateikiamos informacijos jokiu būdu nereikėtų suprasti neteisingai. Jeigu jūsų poreikiai yra minimalūs, nebūtina išleisti keturženklės sumos siurbliui. Visgi, jeigu turite poreikį labai didelio debito arba didelį spaudimą atlaikantiems įrenginiams – taupyti nevertėtų, nes vėliau turėsite didžiulį galvos skausmą. Todėl galbūt vertėtų pirmiau susisiekti su specialistais, pasitarti, išnagrinėti savo poreikius ir vėliau sužinoti kokią pinigų sumą teks sumokėti. Jeigu iš pradžių nuspręsite kiek sau leisite – galite susidurti su tokia problema, kad niekas netiks ir teks pirkti mažiau galingą ir našų siurblį, kuris, paprasčiausiai neįgyvendins užduočių.

Viską apibrėžiant – tikrai visi elektriniai vandens siurbliai bei jų atitikmenys su vidaus degimo varikliais, esantys mūsų parduotuvėje yra puikūs tiek konstrukcine (inžinerine prasme), tiek savo efektyvumu. Skirtumas tik tas, kad pigesni variantai labiau tinka mažesniems poreikiams, o brangiausi variantai patenkins juos ir tiems klientams, kurie tokiai įrangai kelia aukštus arba labai specifinius reikalavimus.

Kaip teisingai pasirinkti tokio tipo siurblį?

Kadangi tiek panardinami elektriniai vandens siurbliai, tiek jų analogai su vidaus degimo varikliais yra labai specifinis produktas, prieš įsigyjant tokį panardinamą siurblį būtina žinoti kam tiksliai jis bus naudojimas, kokie reikalavimai įrenginiu bus taikomi, koks jūsų biudžetas ir taip toliau. Renkantis batus ar šaliką tikriausiai pakaks ir nuojautos bei pačiupinėti, tačiau to pritaikyti kompleksinei, labai delikačiai įrangai – neįmanoma. Renkantis siurblį nepakaks vien „nuojautos“, mes visada rekomenduosime pasitarti su specialistais, geriausia – su mumis!

Vis dėlto, www.technobaltic.lt internetiniame puslapyje rasite gausų ir platų, čia atsiras ir kokybiškas panardinamas elektrinis vandens siurblys švariam ir nešvariam vandeniui. Jeigu iškilo klausimų arba norite gauti daugiau informacijos apie konkrečią prekę, reikalinga nešališka konsultacija – nedvejokite nė akimirkos ir susisiekite su mūsų komanda telefonu +370 614 14 584 ar el. paštu info@technobaltic.lt. Specialistai patars, parekomenduos ir atsakys į visus iškilusius klausimus!