Benzininiai elektros generatoriai

Benzininiai elektros generatoriai yra efektyvus sprendimas visiems individualiems vartotojams bei verslui, kada ieškoma patikimo, efektyvaus bei savaeigio elektros tiekimo sprendimo įvairiose vietose. Dažniausiai šį sprendimą renkasi klientai užsiimantys statybų ar remonto veikla, tačiau pritaikymo galimybės – plačios, tad benzininiai elektros generatoriai gali būti pritaikytas beveik bet kurioje veikloje. Benzininiai elektros generatoriai tarp konkurencingų produktų išsiskir
Rodoma 1 - 15 iš 46 prekių
Rūšiuoti pagal:

Benzininiai elektros generatoriai yra efektyvus sprendimas visiems individualiems vartotojams bei verslui, kada ieškoma patikimo, efektyvaus bei savaeigio elektros tiekimo sprendimo įvairiose vietose. Dažniausiai šį sprendimą renkasi klientai užsiimantys statybų ar remonto veikla, tačiau pritaikymo galimybės – plačios, tad benzininiai elektros generatoriai gali būti pritaikytas beveik bet kurioje veikloje.

Benzininiai elektros generatoriai tarp konkurencingų produktų išsiskiria kompaktiškais gabaritais bei nedideliu svoriu, todėl yra mobilūs, lengvai transportuojami. Tiesa, su benzininiais varikliais montuojami generatoriai bene visad apribojami 12-15 kW galingumu. Tokios galios pilnai pakanka smulkiems ar vidutinio dydžio darbams, tačiau stambiam projektui ar didelių apimčių gamyklinei veiklai benzininiai elektros generatoriai ne itin tinka. Pasitaiko ir modelių su ~20 kW agregatais, tačiau didesnę galią turintys esantys įtaisai beveik be išimčių būna vien su dyzeliniu agregatu. Šie agregatai sukasi iki 3000 k/min, varikliai būna keturtakčiai, su retomis išimtimis. Benzininis elektros generatorius savo kaina yra patrauklus pasirinkimas daugumai vartotojų.

Dauguma benzinu varomų elektros generatorių, nepriklausomai nuo kainos, veikia beveik tuo pačiu principu. Jus įpilate kurą į baką. Užkuriamas vidaus degimo variklis, kuris degina kurą ir šilumos energiją konvertuoja į mechaninę energiją. Mechaninė energija suka generatorių ir pastarasis jau išsiunčia elektros energiją ten, kur jos labiausiai reikia. Kai kurie generatoriai turi papildomų įtaisų ar priedų, tačiau jie tik optimizuoja arba automatizuoja tam tikrus procesus, bet jų nepakeičia.

Naudodamiesi tokiu generatoriumi galite suteikti energijos vandens siurbliui, šaldytuvui, elektros įrangai, darbo įrankiams, aprūpinti apšvietimą stovyklaujant, sklandžiai atlikti užduotis bei net vykdyti darbus ten, kur nėra prieigos prie elektros tinklo ar tamsiu paros metu. Kitu atveju, prijungtas prie tinkamos įrangos jis gali tiekti elektros energiją net sutrikus pagrindinių elektros šaltinių veiklai. Tai yra ir itin svarbi renginių organizatorių veiklos dalis, kuri užtikrina komfortišką ir nenutrūkstamą darbą nepaisant oro ir kitų sąlygų. Benzininiai elektros generatoriai pasižymi daugeliu didelių pliusų. Vienas pliusas yra toks, kad prie jų galima saugiai prijungti net ir pačią jautriausią aparatūrą, įrenginius. Kai įranga yra jautri itin staigiems įtampos pokyčiams (šuoliams), jos veiklos nesutrikdysite, kadangi sinchroninis generatorius neleis įtampos šuolių, negadins jautrios aparatūros.

Patarimai, kaip išlaikyti, tinkamai naudoti ir prižiūrėti generatorių

Benzininiai elektros generatoriai – kompleksiniai bei sudėtingi įrenginiai, kurių ilgaamžiškumas bei naudingumas ilguoju laikotarpiu labai priklauso nuo to, kaip juos eksploatuojate ir naudojate. Teisingas išlaikymas, naudojimas bei reikalingos priežiūros suteikimas atsitikus gedimui ar susidūrus su problemomis. Nesvarbu ar jus domina itin aukšto galingumo benzininiai trifaziai elektros generatoriai ar paprastesnis variantas – taisyklės prižiūrint įrenginius išlieka daugiau mažiau panašios.

 1. Benzinas nėra ilgaamžis kuras. Nebent jame yra atitinkamų cheminių priedų – benziną reikia išpilti ir pakeisti nauju, kas keletą savaičių. Kurą galite keisti reguliariai, susidaryti grafiką, kad išvengtumėte vėlesnių techninių problemų.
 2. Kada generatorius bus nebenaudojamas ilgą laiką – kurą geriau išvis išleiskite iš bako, palikite pastarąjį tuščią.
 3. Kada reikia papildyti kuro atsargas – išjunkite generatorių, atjunkite visus susietus įtaisus, leiskite jam atvėsti ir tik tada pilkite benziną.
 4. Naudodami generatorių objektuose turite būti susipažinę su darbų saugos įstatymais bei atitinkama jų vykdymo tvarka. Kadangi benzinu varomas generatorius išmeta anglies monoksidą, generatoriai negali būti per arti tos vietos, kur žmonės kvėpuoja, kadangi galima apsinuodyti.

Kokį elektros generatorių labiausiai verta pirkti?

Turbūt kiekvienas, apsilankęs Technobaltic.lt interneto puslapyje šį klausimą sau užduoda patį pirmąjį. Mes čia esame tam, kad padėtume jums surasti atsakymą į šį klausimą. Deja, viskas nėra taip paprasta. Vieno, visiems atvejams tinkamo atsakymo ir vieno, tinkamiausio generatoriaus nėra. Kaip bebūtų, pagal jūsų poreikius ir darbo pobūdį mūsų kataloge galite nesunkiai rasti būtent tai, ko reikia. Kaip tą padaryti?

 • Turite išanalizuoti savo poreikius. Jeigu generatoriaus reikia smulkesniems darbams, tiesiog tiekti energiją vienam ar kitam įtaisui, galbūt pakaks ir <1 kW galios įtaiso, tačiau jie yra p-patys silpniausi, todėl ir galimybės bus ribotos. Pramoniniame sektoriuje labiau reikėtų žiūrėti į aukštesnio galingumo generatorius. Technobaltic.lt e-parduotuvėje parduodami ir aukštesnio nei 10 kW galingumo benzininiai elektros generatoriai.
 • Ar jums bus reikalingos išskirtinės funkcijos? Pvz. yra įtaisų su elektroniniais starteriais, paleidimo automatika, transportavimo ratukais arba kitais priedais. Visi jie – palengvina naudojimą, tačiau gali padidinti įrenginio kainą. Viskas priklausys nuo poreikių bei galimybių.
 • Koks jūsų biudžetas? Benzininis elektrosgeneratorius ir jo kaina pareikalaus tam tikrų išlaidų. Mes visada rekomenduosime negailėti lėšų tokiam pirkiniui, kadangi nepriekaištingas jo veikimas bus labai svarbus jūsų įmonės veiklai, projekto eigai, renginiui ar galbūt net kasdieniam gyvenimui. Galite turėti aiškias biudžeto ribas, tačiau stenkitės būti lankstūs.

Benzininiai elektros generatoriai taip pat yra skirstomi į tris smulkesnes kategorijas:

 • Mažos galios įtaisus – galia ne didesnė nei 1kW
 • Vidutinės galios generatorius – galia tarp 1 ir 6 kW
 • Didelio našumo generatorius– galia virš 6 kW, tačiau įprastai jiems priskiriami įtaisai su didesniu nei 10 kW galingumo varikliu

Elektros generatorius, juo labiau benzininis visada yra patrauklesnis pasirinkimas, kada nereikia itin daug galios, tačiau norisi mobilumo, galėti elektros energiją tiekti neįprastose vietose, pasiekti atokesnius kampelius ar dirbti nuošalioje lokacijoje. Visgi, kada reikia itin daug galios –dyzelinis agregatas bus geresnis pasirinkimas už benzinu varomą.

Jeigu klausimų liko arba norite sužinoti daugiau apie generatorius, kiek kainuos benzininis elektros generatorius, kokia yra jo kaina – drąsiai kreipkitės tinklapyje nurodytais kontaktais!

Kokia yra benzininių elektros generatorių kaina?

Benzininio elektros generatoriaus kaina skiriasi priklausomai nuo jo galingumo bei funkcionalumo. Kuo galingesnis generatorius ir kuo daugiau funkcijų jis turi – tuo aukštesnė jo kaina.

Štai to paties gamintojo:

 • LC4500-E su el. starteriu (Nom. galia – 3.4 kW) – kaina bus 801 Eur be PVM
 • LS6500-E su el. starteriu (Nom. galia – 4.8 kW) – kaina jau siekia 904 Eur be PVM

Įrenginiai atrodo panašiai, juos gamina tas pats gamintojas, tačiau pažvelgę giliau į konstrukciją, inžinerinius sprendimus bei patį variklį galime padaryti išvadą, kad galingesniais varikliais „apginkluoti“ generatoriai kainuos daugiau nei labai panašūs modeliai su silpnesniu varikliu.

Apskritai modelių kainos svyruoja nuo kelių šimtų eurų, iki 3,739 eurų be PVM. Patys galingiausi ir prabangiausi modeliai turi ir tokius privalumus, kaip įtampos reguliatorius, kuris padeda kompensuoti elektros srovės netektį gedimo, trumpo jungimo ar bet kuriuo kitu atveju. Jeigu norite rasti tinkamą sprendimą, turite aiškų biudžetą, bet sunku išsirinkti – drąsiai kreipkitės interneto puslapyje nurodytais kontaktais. Technobaltic specialistai mielai atsakys į susidariusius klausimus, pakonsultuos bei padės priimti sprendimą.

Kodėl verta rinktis benzininį elektros generatorių iš Technobaltic?

Technobaltic renkasi visi, nuo paprastų gyventojų bei ūkininkų iki smulkaus verslo, pramonės bei energetikos įmonių ar net vandens tiekimo bendrovių. Technobaltic.lt – tai vardas ir prekės ženklas veikiantis jau toli gražu ne vienerius metus. Per metus aptarnaujami bei patenkintais lieka šimtai naujų ir senų klientų, kurie po pirmo pirkinio beveik visada grįžta iškilus naujiems poreikiams. Mes atstovaujame aukščiausios kokybės gaminius tiekiančius gamintojus: RID, Nova Rotors, Varisco, Panelli, Debem ir kitus, kurie gamina specializuotą pramoninę įrangą, ypač siurblius ar generatorius. Pasirinkimas – platus. Kiekvienoje kategorijoje rasite ne vieną, ne keletą, o tikrai platų iš daugelio unikalių įtaisų sudarytą pasirinkimą, kad jūsų poreikiai tikrai būtų maksimaliai išpildyti!

Nusprendę įsigyti elektros generatorių, benzininį ar dyzelinį, iš Technobaltic – tikrai neprašausite! Apie kiekvieną prekę galite pasiskaityti tiesiog internetiniame puslapyje (matysite generatoriaus techninius duomenis, bene kiekvienas benzininis elektros generatorius nurodomas su galutine savo kaina, yra ir kitos naudingos informacijos). Išsamesnei informacijai arba atsakymams į klausimus gauti – susisiekite el.paštu info@technobaltic.lt ar telefono numeriu +370 614 14 584 ir gaukite visą reikalingą informaciją apie įrangą.