Savisiurbiai vandens siurbliai

Savisiurbiai vandens siurbliai – vienas iš septynių paviršinių siurblių tipų. Savisiurbis vandens siurblys turi tam tikrus daviklius ir jutiklius, kurie padeda jam automatiškai, be išorinio įsikišimo pajausti kada reikia pradėti pumpuoti, o kada – išsijungti. Dauguma tokių siurblių yra apsaugoti nuo automatinių išsijungimų ir patys „restartuojasi“ tam tikrą laiką, kol galų gale pavyksta. Siurblys yra autonomiškas, todėl nemažai sutaupo, gali būti pritaikytas pačiose įvairiausiose srityse. Dėk
Rodoma 1 - 15 iš 50 prekių
Rūšiuoti pagal:

Savisiurbiai vandens siurbliai – vienas iš septynių paviršinių siurblių tipų. Savisiurbis vandens siurblys turi tam tikrus daviklius ir jutiklius, kurie padeda jam automatiškai, be išorinio įsikišimo pajausti kada reikia pradėti pumpuoti, o kada – išsijungti. Dauguma tokių siurblių yra apsaugoti nuo automatinių išsijungimų ir patys „restartuojasi“ tam tikrą laiką, kol galų gale pavyksta. Siurblys yra autonomiškas, todėl nemažai sutaupo, gali būti pritaikytas pačiose įvairiausiose srityse.

Dėka tokio pažangumo šis siurblys gali itin efektyviai siurbti ir pumpuoti vandenį, todėl jų populiarumas pastaruoju metu itin išaugo. Technobaltic.lt pasiūloje šiuo metu yra daugiau nei keliasdešimt unikalių siurblių modelių.

Jeigu iškilo klausimų apie konkretų produktą arba norite pasikonsultuoti prieš įsigyjant tokį savisiurbį siurblį – drąsiai kreipkitės į Technobaltic.lt telefonu +370 614 14 584 ar el. paštu info@technobaltic.lt. Gausite nešališkus atsakymus bei objektyvias konsultacijas!