Giluminiai vandens siurbliai

Kaip jau tikriausiai žinote, pasaulyje plačiausiai paplitę yra dviejų rūšių vandens siurbliai. Vieni iš jų yra skirti darbui paviršiuje, o kiti – pumpavimui po vandeniu. Pirmieji vadinami paviršiniais, o pastarieji- panardinamais. Nors didelių skirtumų tarp galutinio rezultato iš pirmo žvilgsnio nėra, tačiau savo veikimo principais, konstrukciniais ypatumais bei kitomis funkcijomis šie du siurblių tipai tikrai skiriasi. Tai yra labai specializuotos prekės, kurių, kaip drabužių iš parduotuvės ar
Rodoma 1 - 15 iš 159 prekių
Rūšiuoti pagal:

Kaip jau tikriausiai žinote, pasaulyje plačiausiai paplitę yra dviejų rūšių vandens siurbliai. Vieni iš jų yra skirti darbui paviršiuje, o kiti – pumpavimui po vandeniu. Pirmieji vadinami paviršiniais, o pastarieji- panardinamais. Nors didelių skirtumų tarp galutinio rezultato iš pirmo žvilgsnio nėra, tačiau savo veikimo principais, konstrukciniais ypatumais bei kitomis funkcijomis šie du siurblių tipai tikrai skiriasi. Tai yra labai specializuotos prekės, kurių, kaip drabužių iš parduotuvės ar turgelio paprastai nenusipirksi.Tam, kad siurblys galėtų tarnauti bei tinkamai atlikti pavestą funkcijąreikia kreiptis į tokius specialistus, kaip „Technobaltic“.Turime be galo daug žinių bei produktų giluminių vandens siurblių kategorijoje.

Į panardinamų kategoriją ir pakliūva giluminiai vandens siurbliai. Giluminis vandens siurblys yra skirtas vandens pakėlimui į paviršių iš didelio gylio. Šie siurbliai daugiausia naudojami gręžiniuose, iš kurių vanduo tiekiamas į nuosavus namus, kotedžus, kaimo sodybas, įmones ir kitur, kur reikalingas vanduo. Dėl didžiulio universalumo, tokie įrenginiai tapo vertinami ir tarp paprastų vartotojų, ir tarp pramonių gamyklų bei verslo atstovų. Yra ir estetinis pliusas. Po vandeniu esantis siurblys nekrinta į akis ir negadina vaizdo, todėl sodų bendrijose ar gyvenamosiose teritorijose montuojami tokie modeliai (beveik be išimčių).

Kadangi įprasti siurbliai negali sukurti pakankamo spaudimo ir slėgio, kad pakeltų vandenį arba skystį į reikiamą aukštį, šuliniams arba gręžiniams yra naudojami giluminiai vandens siurbliai. Priklausomai nuo to, koks tai yra modelis, jis labiau tiks darbui šulinyje arba gręžinyje. Tie siurbliai, skirti montavimui giliai po vandeniu yra apsaugoti nuo įvairių nuosėdų, priemaišų, kurios atsiranda dugne. Ilgaamžiški bei itin patvarūs, šioje kategorijoje esantys išskirtinai našūs, efektyvūs ir patvarūs įtaisai vandenį bei kitus skysčius iš didžiausių gelmių perkels ten, kur jūs nuspręsite.

Giluminių vandens siurblių pranašumai:

  • Siurbliai yra cilindrinės formos, kompaktiški, todėl jais galima tiekti vandenį net ir iš siaurų gręžinių.
  • Jais galima tiekti vandenį iš didelio gylio ir dideliu atstumu, išlaikant pakankamąslėgį.
  • Giluminiai siurbliai pasižymi ilgaamžiškumu ir patvarumu.
  • Giluminiai vandens siurbliai tiks ir ypatingai didelio gylio šuliniams ir gręžiniams.
  • Giluminiai vandens siurbliai kaina ir jos atžvilgiu yra finansiškai efektyvus pasirinkimas.

Giluminiai vandens siurbliai gali būti dviejų tipų:

  • Siurbliai, kurių darbo ratai pagaminti iš techninio polimero.
  • Siurbliai, kurių visos sudedamosios dalys pagamintos iš nerūdijančio plieno.

Pastarieji pasižymi dideliu atsparumu abrazyvinėms medžiagoms. Jais galima pumpuoti mineralinį vandenį, vandenį su dideliu kiekiu smėlio, vandenį su nedidele koncentracija rūgščių ir naftos priemaišomis. Šios savybės labai svarbios, kadangi, kaip žinote, giluminiame arteziniame vandenyje neretai gali būti daugybė priemaišų ir kietųjų medžiagų. Nerūdijantis plienas pasižymi dideliu atsparumu korozijai, o ji yra didžiausias vamzdynų bei siurblių priešas.

Gręžiniams, kurių vandenyje yra daug smėlio, specialistų nuomone, bet kas kitas nei giluminiai vandens siurbliaiplaukiojančių darbo ratų technologijatiesiog netiks. Siurbliai su šia konstrukcija gali sėkmingai pumpuoti vandenį, kurio sudėtyje yra net iki 400 g/m³ smėlio.

Giluminiai siurbliai yra nuleidžiami į gręžinius plieninio troso pagalba. Siurbliai savo konstrukcijoje turi turėti atbulinį vožtuvą, kad siurbliui nedirbant vanduo iš vamzdyno nesubėgtų atgal į gręžinį. Jei vožtuvo konstrukcijoje nėra, jį reikia sumontuoti atskirai, dar prieš nuleidžiant siurblį į gręžinį.Vėliau atlikti remontą ar kitus darbus yra tikrai sudėtingiau nei prieš siurblį nuleidžiant.

Giluminiai vandens siurbliai gali dirbti tiek vertikalioje, tiek horizontalioje padėtyje.Priklausomai nuo modelio, nurodoma ar tai yra horizontaliai, ar vertikaliai montuojamas prietaisas. Siurbliai sumontuojami horizontalioje padėtyje dažniausiai naudojami, kad tiektų vandenį iš upių, ežerų, ar kitų gamtos telkinių, taip pat iš priešgaisrinių rezervuarų. Toks jų veikimo universalumas leidžia tiek projektuotojams, tiek montuotojams bei inžinieriams sukurti patį efektyviausią vandens tiekimo tinklą, kadangi nereikia visko pritaikyti pagal specifinius poreikius, įrenginys tinka kone visur. Tai yra efektyvus, greitai bei ekonomiškai veikiantis sprendimas, kuris neverčia sukti galvos dėl mažmožių ir tinkamai atlieka pavestas užduotis nuo pradžios, iki galo.

Giluminiai šiuolaikiniai vandens siurbliai turi dažnio keitiklius, kurie reguliuoja giluminio siurblio variklio apsisukimų skaičių, o tai padeda išlaikyti pastovų slėgį vamzdyne, nepriklausomai nuo vandens suvartojimo apimties. Giluminiai vandens siurbliai turiir „sausos“ eigos daviklius, kurie apsaugo siurblį nuo darbo be vandens, bei hidroakumuliatorius (membranines talpas), kurie padeda stabilizuoti siurblių darbą.Tai leis mažiau laiko skirti priežiūrai bei nuolatiniam monitoringui. Dėl to jūs sutaupysite eksploatacinių išlaidų, mažiau reikės rūpintis siurblio būkle, o daugiau dėmesio skirti galima svarbiems procesams, darbams.

Siurbliai yra sukonstruoti taip, kad vanduo paimamas aukštesniame lygyje neisumontuojamas pats siurblio elektros variklis. Tokiu būdu siurblių varikliai tuo pačiu būna aušinami. Siurblio elektros variklis yra aušinamas vandeniu per variklio korpusą, todėl tiesioginio sąlyčio tarp vandens ir giluminio siurblio elektros variklio nėra. Elektros variklis yra visiškai hermetiškas ir sukimo momentas yra perduodamas giluminio siurblio turbinai per specialią NEMA jungtį. Tai leidžia siurbliui dirbti žymiai ilgiau.

Patarimai, kaip pasirinkti tinkamą giluminį vandens siurblį:

Renkantis siurblį, svarbu, kad jo skersmuo atitiktų gręžinio skersmenį. Per mažas skirtumas tarp giluminio vandens siurblio ir gręžinio skersmens gali apsunkinti siurblio nuleidimą į reikiamą gylį. Per didelis skirtumas tarp giluminio vandens siurblio ir gręžinio skersmens taip pat nepageidautinas, nes nebus pakankamos vandens cirkuliacijos tarp siurblio variklio ir gręžinio sienelės.

Siurblys konkrečiu atveju turi būti parenkamas individualiai, pagal atitinkamo gręžinio ir vamzdyno specifikacijas. Per daug galingas arba pernelyg silpnas siurblys gali daryti neigiamą įtaką visos vandens tiekimo sistemos darbui. Giluminiai vandens siurbliai ir jų kaina taip pat daro įtaką klientų sprendimams. Dėl parinkimo patarimų arba pagalbos, nedvejokite kreiptis į mūsų specialistus el.paštu info@technobaltic.lt

Prieš pradedant eksploatuoti siurblį, reikia atlikti įvairius matavimus. Remiantis statistiniais duomenimis, 80% visų giluminių siurblių gedimų sudaro elektros gedimai. Dėl šios priežasties patartina atkreipti ypatingą dėmesį į įtampos stabilizatorius ir kitus prietaisus, apsaugančius giluminio siurblio variklio elektros grandines.

Giluminis vandens siurblys – kokia jo kaina?

Giluminiai vandens siurbliai ir jų kaina Technobaltic parduotuvėje yra skirtinga.Pradedant nuo 180 Eur (be PVM) už 160 l/min perpumpuoti galintį „4“ 95PR 6 N/ 4“ giluminį siurblį pasižyminti maksimalaus spaudimo iki 27m atlaikymu, iki 2,386 Eur (be PVM) kainuojančio, 900 l/min perpumpuoti galinčio „6“ 140 PR36 N/26“ modelio atlaikančio spaudimą iki įspūdingų 393 metrų – Technobaltic.lt taip pat gali pasiūlyti triženklį skaičių įvairių skersmenų, techninių parametrų giluminių vandens siurblių pačiomis įvairiausiomis kainomis. Yra ir siurblių atlaikančių dar didesnį gylį, ar tų, kurie pasižymi daug didesniu našumu, tačiau dėl jų kainos reikia kreiptis individualiai. Pateiksime patrauklų kainos pasiūlymą pačių garsiausių gamintojų produkcijos įsigijimui jūsų gręžinio ar šulinio aptarnavimui.

Prieš nuspręsdami kiek planuojate išleisti, turite žinoti savo poreikius bei kokiame šulinyje ar gręžinyje įrenginys turės dirbti. Jeigu pasirinkti sunku – visada galima kreiptis į mūsų specialistus patarimo. Tik žinodami savo tikslų poreikį siurblio parametrams nustatykite biudžetą, kadangi išankstiniai nuspėjimai gali gerokai susiaurinti jūsų galimybes.

Vandens gręžiniai

Gręžiniai gali būti dviejų tipų:

  • Filtruojantys arba paviršiniai gręžiniai (iki 35 m gylio, dažniausiai 20-30 m gylio).
    • Filtruojantys gręžiniai gręžiami viršutiniuose grunto sluoksniuose. Jie yra sudaryti iš filtro ir apsauginės kolonos, kurią sudaro 127-133 mm skersmens vamzdžiai.
    • Tokie gręžiniai įrengiami pakankamai greitai (per 1-2 dienas), tačiau jų eksploatacijos laikas ribotas (apie 5 metai), kadangi juose atsiranda nuosėdų ir gręžinys pradeda dumblėti. Gręžinio eksploatacijos laikas daugiausiai priklauso nuo gruntinio vandens galingumo ir nuo gręžinio naudojimo intensyvumo: kuo intensyviau gręžinys yra naudojamas, tuo ilgiau jis tarnauja.
  • Giluminiai arba arteziniai gręžiniai (daugiau nei 35 m gylio).
    • Giluminiai gręžiniai gręžiami giliau, iki vandeningojo sluoksnio. Paprastai tokie gręžiniai būna 159-324 mm skersmens. Šių gręžinių įrengimas kainuoja daugiau nei filtruojančių gręžinių, kadangi reikia gręžti giliau, sunaudojama daugiau medžiagų. Gręžinio įrengimas trukti gali ir virš 5 dienų, o tarnaus jis ir virš 50 metų, jeigu viskas įrengta teisingai. Gręžinių ilgaamžiškumas pagrindžiamas tuo, kad juose kaip filtras yra naudojamas kalkakmenio grunto sluoksnis, kuris laikui bėgant neužsikemša.

Kurie gręžiniai geresni?

Filtruojančių vandens gręžinių įrengimas pigesnis nei artezinių vandens gręžinių.

Filtruojantys vandens gręžiniai tarnauja 5 metus, o arteziniai - 50 metų. Ilgiau tarnaujantys gręžiniai (arteziniai) yra ekonomiškai naudingesni.

Abiejų gręžinių įranga panaši.

Arteziniai gręžiniai yra žymiai našesni nei paviršiniai gręžiniai.

Paviršiniai vandens gręžiniai yra negilūs, o tai reiškia, kad jų vandeningasis horizontas yra arti žemės paviršiaus, todėl tokio vandens švarumas ir kokybė žymiai prastesnė nei artezinių vandens gręžinių.

Apibendrinant, tiek vieni, tiek kiti gręžiniai turi savo paskirtį: laistymui naudojami paviršiniai vandens gręžiniai, geriamo vandens tiekimui - arteziniai vandens gręžiniai.

Iškilo klausimų? Sudomino kažkurie giluminiai vandens siurbliai? Reikia informacijos apie kitose kategorijose esančiąprodukciją ar tiesiog nešališkos konsultacijos? Drąsiai kreipkitės į Technobaltic.lt specialistus interneto puslapyje nurodytais kontaktais ir jie jums mielai atsakys bei padės! https://technobaltic.lt/lt/kontaktai/ - paspaudę ant šios nuorodos rasite visus reikiamus kontaktus (+370 614 14 584, Senamiesčio g. 102B II korpusas, Panevėžys, info@technobaltic.lt), todėl galėsite susisiekti pačiu jums patogiausiu būdu.

Taip pat galime pasiūlyti ir įvairių kitų techninių sprendimų bei prietaisų specializuotoms vandenvalos įmonėms, pramoninėms gamykloms ir įvairioms kitoms bendrovėms ar privatiems asmenims. Pagrindinis „Technobaltic“ tikslas yra teikti kokybišką produkciją bei užtikrinti išsamių konsultacijų teikimą, pasidalinti reikiama informacija su klientais ir leisti sėkmingai eksploatuoti įsigytą įrangą. Turime labai daug patirties tarpininkaujant įvairių giluminių siurblių bei panašios įrangos įsigijimo, montavimo projektuose.